Bir freelancer olmanın ötesindeki hayat


KARAKTERİM ve YAŞANTIM

Benimle ilgili bazı eğlenceli gerçekler

Tam bir kahve fanatiğiyim özellikle de filtre kahve, "Arya" adında dünya tatlısı bir Dogo Arjantin ve Pitbull kırması köpeğim var, uğurlu sayım 3, doğa ve maceraperestim, hala video oyunları oynamayı çok seviyorum, 16 yaşıma kadar askeri pilot olmak istemiştim (size de çok tanıdık bir hikaye gelmedi mi?) neyseki bu hayalimi genişletip kendi hayatına başarılı bir biçimde uygulama yolunda emin adımlarla giden zeka küpü bir kardeşim var, arkadaşlarım lezzetli yemek yaptığımı söylerler, evimdeki mini stüdyomda müzik tutkumu gidermeye çalışıyorum.

Hayatıma genel bakış


Yaz aylarında trekking, kampçılık gibi doğa aktiviteleri yapmayı veya fotoğraf makinemle ilginç yerleri araştırmayı seviyorum. Yılın geri kalan kısmında ise çok büyük bir ihtimalle beni bilgisayarımın başında bulabilirsiniz. Tutkulu bir video oyuncuyum ve bu durum aslında bilgisayar yazılım ve tasarım kariyerimin başlamasının en büyük sebebir ama bu tamamen başka bir yazımın konusu olacak.

Yıllar boyunca imkansıza yakın isteklerle çalışan patronlardan çok gülünç proje teslim tarihi veren müşteri ve mesai arkadaşları ile çalıştım.Tabii geçmişte kalan tüm bu kötü deneyimlerin yanında kariyerim süresince anahtar rolleri olan harika insanlar da oldu.

Bugün geldiğim noktaya ulaşmak için çok çalıştım ancak kariyerimin beni yönlendirdiği noktaya olan tutkumu hiç bir zaman bırakmadım. Şimdi ise zorlukları günü gününe aşmayı daha anlamlı ve ödüllendirici buluyorum.

Dip not: Bugün yapıyor olduğum her işi gerçekten çok seviyorum ve bu alanlardaki kariyerimi ilerletmek için gerekli her şeyi yapmaya devam ediyorum.

Neler yaptım? & Neler yapıyorum?

Yıllar içerisinde yapmış olduğum çalışmalara ve sizin için yapabileceklerime daha yakından bakmaktan lütfen çekinmeyin. Özgeçmişimin süslenmiş yeteneklerden öte standart öğeler üzerine kurulmuş olmasını anlayışla karşılayacağınızı umarım.
Bugün hizmetlerimden faydalanın
© 2016 Oğuz ATÇI. Tüm hakları saklıdır. Freelance Tasarım / Yazılım / Fotoğraf Uzmanı